Projektowanie i aranżacje wnętrz

Oryginalnie zaaranżowane mieszkanie nie musi być tylko w sferze marzeń. Stworzenie ekstrawaganckiego miejsca na prowadzenie własnej działalności gospodarczej to pomysł, który każdy może wdrożyć w życie. W obu sytuacjach w kompleksowym opracowaniu koncepcji pomagają tacy specjaliści jak my, zajmujący się projektowaniem i aranżacją wnętrz w Olsztynie. Mamy już cenne i wieloletnie doświadczenie we współpracy z różnymi klientami. Nasza praca jest niezwykle rozwijająca – dynamicznie zmieniają się zarówno trendy na rynku, jak i gusty zleceniodawców. Podążamy za nimi i elastycznie dopasowujemy do tego, co jest modne czy wymarzone przez klientów.

Współpraca biura z klientami przebiega na kilku etapach. Najpierw poznajemy oczekiwania i gust zleceniodawcy. Jego potrzeby oraz upodobania estetyczne pomagają wyznaczyć kierunek w zakresie projektowania wnętrz. Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy kilka koncepcji, które wspólnie szczegółowo omawiamy. Wszelkie korekty, które pojawiają się w toku rozmów, prowadzą do stworzenia finalnego układu pomieszczeń. Cały model przenosimy na płaszczyznę trójwymiarową, aby łatwiej było klientom wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało miejsce, w którym chce się zamieszkać lub rozpocząć biznes. Proces kreacji wieńczy dokumentacja techniczna, czyli szczegółowy projekt wykonawczy. Jednocześnie powstaje także kosztorys oraz wykaz wszystkich elementów, jakie mają znaleźć się w wyposażeniu danego miejsca.

Aranżacja wnętrz Olsztyn

W procesie aranżacji wnętrz architekt wraz z klientem omawiają m.in. wystrój poszczególnych pomieszczeń. Każde z nich odzwierciedla zazwyczaj charakter oraz osobowość domowników, ich zwyczaje czy upodobania. Znaczenie mają detale – kolory, meble, dekoracje, rodzaj podłogi, oświetlenia itd. Ustalamy także, czy mają one być zaprojektowane w jednym stylu, czy też w wielu. Ważne jest także to, jakie materiały i surowce zostaną wykorzystane – drewno, kamień, metale, szkło lub beton architektoniczny.

Wystrój wnętrz Olsztyn

Bez względu wystrój, jaki wybiorą klienci, jesteśmy w stanie urządzić każde pomieszczenie zgodnie z ich oczekiwaniami oraz z zachowaniem wszystkich elementów, jakie charakteryzują dany styl. Zachęcamy do przejrzenia naszego dotychczasowego portfolio. Znajdują się tam różne aranżacje wnętrz, które przygotowaliśmy dla klientów z Olsztyna oraz okolic. Mogą być one inspiracją w poszukiwaniu własnej koncepcji.

Proponowane przez nas projektowanie to proces, który pozwala klientom zdefiniować to, jak ma wyglądać miejsce, w którym chętnie zamieszkają albo będą realizować swoją działalność gospodarczą. Droga wiedzie od opracowania koncepcji technicznej aż po szczegółowe zaplanowanie wystroju. Gwarantujemy, że efekt będzie zachwycający!